Home

Dac slovan

A sérülésektől sújtott DAC az éllovas Slovan Bratislavát fogadta a szlovák labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásának 4. fordulójában. Bár a bajnoki cím sorsa lényegében eldőlt, fontos lett volna a hazaiaknak a győzelem, hogy a 2. hely biztosan meglegyen DAC Dunajská Streda is going head to head with ŠK Slovan Bratislava starting on 11 Sep 2021 at 16:00 UTC at MOL Arena stadium, Dunajska Streda city, Slovakia. The match is a part of the Superliga. DAC Dunajská Streda played against ŠK Slovan Bratislava in 2 matches this season Elképesztő küzdelemben az FC DAC 1904 gárdája kétszer is hátrányba kerülve harcolt ki 2-2-es döntetlent a listavezető Slovan Bratislava ellen. A mérkőzés előtt a magyar válogatottban súlyos sérülést szenvedő középpályás, a szerdahelyiek csapatkapitánya, Kalmár Zsolt átvehette a szlovák bajnokság tavalyi legjobb játékosának járó elismerést A Slovan a saját térfelén passzolgat, a DAC közben gyors indításokkal próbál operálni és helyzetet kialakítani, ha nála a labda. 15. perc: Njie próbálja meglepni egy átlövéssel a Slovan kapusát. A labda jó 35 métert száll a levegőben, Greif második szándékból, de fogja. Most a Slovan dominál

Fortuna Liga: DAC-Slovan - NS

Már holnap indul a DAC-Slovan mérkőzésre a belépőjegyek értékesítése a klubkártyával rendelkezők számára, a szabad értékesítés hétfőtől lehetséges. csü 22.8.2019 Rákócza Klaudia. Jegyeladás: DAC-Slovan. A bérlettel nem rendelkező klubkártyásoknak. Online: 2019 DAC-Slovan: Kmotrík elárulta, hogy néhány játékosuk lázasan lépett pályára a DAC ellen Sokakat felháborított ifjabb Ivan Kmotrík viselkedése a DAC elleni bajnokin. 2020 október 25., 19:4 A végjátékban mentett pontot a DAC a Slovan ellen, már Ramírez vezeti a góllövőlistát. Eric Ramírez két góljának köszönhetően 2:2-es döntetlent játszott a DAC a pozsonyi Slovannal a labdarúgó Fortuna Liga rájátszásának 4. fordulójában. A mi El Clásicónk - így jellemezte Bíró Tomi, a DAC legendás bemondója a. dac1904.sk #hajráDAC #HatártalanSzenvedélyZene és szöveg: Ismerős ArcokÉnek: Bittera Sophie Iman, Farkas Olivér és a teltházas MOL ArénaElhangzott 2019... Hodnotenie trénera Vladimíra Weissa st. po prvom zápase play-off Euróej ligy Olympiakos Pireus - ŠK Slovan Bratislava (3:0). 19.08.2021 Euróa liga. Do odvety s trojgólovým mankom Olympiakos Pireus - ŠK Slovan Bratislava 3:0. 19.08.2021.

DAC Dunajská Streda vs ŠK Slovan Bratislava live score

1. DAC-Slovan: 500 szurkoló helyett félház lehet a rangadón - változott a meccs időpontja. A két klub megegyezését és a Ligás Klubok Uniójának beleegyezését követően a rájátszás 3. fordulójának slágermérkőzését július 1-re, szerdára halasztották. Korábban beszámoltunk arról, hogy egy friss kormányrendeletnek.
  2. denre felkészült, de
  3. Érkeznek a DAC-szurkolók a Slovan elleni rangadóra Fotó: Szabó Gábor - Origo. Márpedig a DAC sorozatban harmadik éve léphet ki az európai hadszíntérre, így hiányérzete maximum az elveszített kupaelődöntős párharc miatt lehet idén a drukkereknek, ott ugyanis nem sikerült a fináléba kerülés a Rózsaheggyel szemben
  4. A DAC 11 forduló után továbbra is vezeti a Fortuna liga táblázatát. A mérkőzés előtt nagy kérdés volt, mely játékosokkal áll ki a Slovan, ugyanis a csapatban 14 koronavírus fertőzöttet regisztráltak, így több játékos és az egész szakmai stáb karanténba került
  5. dössze 13 találkozó van hátra - 7 a felsőházban, 6 pedig az alsó hatosban

Az FC DAC 1904 Dunaszerdahely labdarúgó-egyesülete, Felvidék legpatinásabb múltú klubjai közé tartozik. Az évszám és a DAC mozaikszó is a Dunaszerdahelyi Atlétikai Club 1904-es alapítására utal. Még az Osztrák-Magyar Monarchia idejében alapított elődje volt az 1908-tól 1919-ig működő Dunaszerdahelyi Sport Egyesület (DSE).Maga a DAC közvetlenül utána, 1920-ban. Az eredetileg június 28-ra kiírt összecsapást a két klub megegyezése alapján július 1-re halasztották, ugyanis mától új előírások léptek életbe, amelyek lehetővé teszik, hogy jóval több szurkoló látogathasson ki a mérkőzésekre. A döntés értelmében a DAC-Slovan rangadóra akár hatezer néző is jegyet válthatott Percről-percre adtunk helyzetjelentéseket a DAC-Slovan összecsapás előtti fejleményekről, majd 17:30 órától a mérkőzésről is. Az eredménynek mindkét csapat örülhet, mert egyformán rendkívül gyenge teljesítményt nyújtottak. A mérkőzésre tehát korántsem a játék okán lehet majd emlékezni, hanem néhány hazai rendbontó buta mutatványai miatt A szerencse sem volt a DAC-cal a Slovan elleni rangadón. Foci. Szarka Ákos szerint a DAC nem tudja megelőzni a Slovant. Foci. Vida Kristopher: Egymást segítjük hárman Dunaszedahelyen. Videók. Ilyen volt a DAC-Slovan gyerekszemmel. Foci. Vida Máté: Óriási siker volt egy nagyon jó csapat ellen A DAC-Slovan rangadó 2019. április 27-én, 15:30 órakor kezdődik. Ma indul a belépőjegyek értékesítése a hétvégi bajnokira: a jegyárusítás első napján (kedd) kizárólag a jegypénztárakban, szerdától pedig a helyszíni árusítás mellet már ONLINE is lehet jegyet vásárolni, a készlet erejéig

Magyar szurkolók is megsérültek a szlovákiai Dunaszerdahelyen, a DAC-Slovan focimeccsen, amikor összecsaptak a szlovák rendőrökkel. A szurkolók szerint a kommandósok előzmények nélkül rohanták le a magyar drukkerek szektorát, a szlovák hatóságok ezt tagadják. Budapesten a botrányos mérkőzés hírére demonstrációt tartottak a szlovák nagykövetsé Super Liga Meccsösszefoglaló DAC v Slovan Bratislava 2019. szeptember 1., az összes esemény és gól. Szólj hozzá kommentben

5727 videó. 2277 Loop készítése Tetszik . Megosztás bekapcsolv Sajnos nagyon nem kezdődött jól a mérkőzés a DAC számára, hiszen a harmadik perc végén a Slovan máris megszerezte a vezetést, miután egy pontrúgást követő lecsorgó labdát Vladimir Weiss vágott közelről a hálóba. (1-0) Alig telt el az első tíz perc és már kettő volt közte, a 11. minutumban ugyanis a hazaiak. Az első félidőben jobban játszott a Slovan és Holman Dávid révén vezetést is szerzett (a mostani idényben kilencedik alkalommal volt eredményes a szlovák élvonalban), ám a második felvonásra nekidurálta magát a DAC, amelynek bár kevés lehetősége volt, a 88. percben mégis döntetlenre mentette a rangadót DAC-Slovan, a rendőri akció után. Feliratkozom. sportrovat. 210 vide.

Fortuna Liga: Holman gólt szerzett a DAC-Slovan rangadón

1. DAC vs. Slovan döntetlen. Döntetlennel zárult a DAC-Slovan rangadó, kétszer is vesztes állásból egyenlített a dunaszerdahelyi gárda. A lefújás után a két vezetőedző értékelte a találkozót. sportolunk.sk cikke. Ha az ötödik percben gólt kapunk, nehéz a mérkőzésbe kerülni, számunkra ez sokk volt. A Slovan jól.
  2. O necelý týždeň v sobotu 17. apríla hostí Slovan Spartak a DAC opäť doma privíta Trenčín. Pred šlágrom kola Dunajská Streda strácala na vedúci Slovan až trinásť bodov, navyše domáci kormidelník nemohol počítať so svojím najlepším strelcom a hráčom Zsoltom Kalmárom, ktorý utrpel zranenie kolena
  3. ONLINE PRENOS: DAC Dunajská Streda - Slovan Bratislava (futbal, LIVE stream, naživo, dnes, Fortuna liga, nedeľa, výsledok) Fortuna liga 2020/2021 25.10.2020 o 16:0

M4 - Lelátó. Hazai foci, kézi- és kosárkupa, DAC-Slovan vasárnap élőben az M4 Sport csatornáin. 2021. 04. 10. M4 Sport. Vasárnap a kiesés elől menekülő csapatok kerülnek terítékre az OTP Bank Ligából, de csak miután megmutattuk a feljutásra pályázó DVSC keleti presztízsmeccsét a másodosztályból. Az M4 Sport. DAC-Slovan mérkőzés, és a harmincadik meccs ellenük idegenben, a DAC eddig kétszer tudott győzni Pozsonyban. Emellett a dunaszerdahelyi csapat most játszotta 800. élvonalbeli mérkőzését. A mérkőzés gyorsan indult, egy beadást Christie-Davies Weiss elé fejelte, aki ezzel már a harmadik percben vezetést szerzett a Slovannak Labdarúgó Fortuna Liga / FC DAC 1904 - SK Slovan Bratislava mérkőzés . Bakancslistához adom. magyar sportműsor, 102 perc. Még nincs szavazat! Légy te az első! Szólj hozzá! Egyéb epizódok: Epizód lista . Megosztom Facebookon; Szerkeszd te is a Port.hu-t! Ha hiányosságot találsz, vagy valamihez van valamilyen érdekes. DAC & Slovan - a barátságos meccs at Görhöny Attila szerint: 2008. november 2. - 22:47 [] ami történt, az felháborító. Ha már e1 is azt írja, aki kint volt a meccsen, hogy nem véletlenül potyognak a magyarok a lelátókról, [] e1 szerint: 2008. november 3. - 0:0

A Dunaszerdahely-Slovan rangadót ismét óriási érdeklődés övezte magyar és szlovák részről is. A meccs első félórájában kiegyenlített volt a párharc, a 31. percben viszont a vendégek Holosko góljával megszerezték a vezetést. A 0-1-es állás a félidőig nem is változott Oda a DAC hazai veretlensége, pontelőnnyel vezet a Slovan. 2020. december 06. vasárnap 19:18. Kisebb gödörben van a DAC, amely idegenbeli veresége után hazai pályán is kikapott, így már ponthátrányban van az első helyen álló Slovan Bratislavához képest. Fortuna Liga, 16. forduló DAC: A Fortuna Liga felsőházi rájátszásának 8. fordulójában csúcsrangadóra kerül sor a bajnoki címvédő Slovan és a trónkövetelő Dac között. A sárga-kékeknek mindenképpen győzniük kell, különben a Slovan megszerzi a bajnoki címet két fordulóval a vége előtt

Fortuna Liga: DAC-Slovan - NSO - Nemzeti Spor

1. ŠK Slovan Bratislava dnes doma hostí FC DAC 1904 Dunajská Streda. Sledujte šláger Fortuna ligy ONLINE od 14:30 hod. Hráči ŠK Slovan Bratislava. FOTO TASR. ŠK Slovan Bratislava bude chceiť dnes nadviazať na výhru 5:0 nad Sereďou. Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v nedeľnom stretnutí 21. kola Fortuna ligy v Zlatých.
  2. A felsőházi rájátszás 8. fordulójának slágermérkőzésén a pozsonyi Slovan otthonában lép pályára a DAC. A találkozót jövő vasárnap, 2021. május 9-én rendezik. Az RTVS programegyeztetési okok miatt kérvényezte az eredeti időpont (15:30 ó) változását, méghozz
  3. DAC-Slovan és DAC-Zsolna: jegyinfó. Újra együtt! Szombaton kezdődik a belépőjegyek elővétele a július 1-jei DAC-Slovan rangadóra. Jövő szerdán, 2020. július 1-jén a Slovant fogadjuk a MOL Arénában. A rangadót eredetileg június 28-án, vasárnap rendezték volna, ám a két klub megegyezését és a Ligás Klubok Uniójának.

DAC-Slovan rangadó: VAR-ral, nézők nélkül a Mol Arénában

1. DAC-Slovan: a legjobbkor jött siker. A rangadó számokban. A szeptember nem is indulhatott volna jobban a DAC számára. A sárga-kékek az ősz rangadójának kikiáltott Slovan elleni derbit meggyőző fölénnyel, 5-2-re nyerték meg
  2. A DAC B-közepe a Ne feledjétek fiúk, hogy mi veletek vagyunk feliratot kifeszítve üzent a sárga-kék csapatnak. Térjünk végre rá a mérkőzésre. A 9. percben a hazaiak védelme mögé került a Slovan, de Jedlička kezébe fejelte a labdát Ratao
  3. A következő pillanatban a DAC már a Slovan kapujára tört, de a bíró kifelé szabadrúgást ítélt. Tretyakov 20 méterről bombázott, Kalmár szabadrúgást lőtt, Blackman a pattogó labdát tűzte a kapura, de a vezető találat nem született meg. A Slovan lendülete sem csökkent. Ám egyre több szabálytalanságot követtek el a.
  4. A hétvégi Dunaszerdahelyen rendezett DAC - Slovan találkozó nem múlt el balhé nélkül, a vendég szlovák drukkerek ugyanis hanggránátokat, petárdákat, füstbombákat dobáltak a játéktérre, majd a székeket feltépve a stadion biztonsági személyzetét is megtámadták, ami után rendőri beavatkozásra is szükség volt.. A Slovan Bratislava hivatalos oldalán megszólalt az.
  5. DAC-Slovan: jön az év legjobban várt derbije - felvezető. Pénteken kerül megrendezésre 50. alkalommal a rendkívül nagy érdeklődés övezte DAC - Slovan szlovák bajnoki rangadó. A dunaszerdahelyiek legendás szurkolóik előtt közel 10 ezer néző előtt mérhetik össze tudásukat a pozsonyiakkal, melyben a magyar Holman.

DAC - Slovan 1:1. A DAC egyenlítő gólja előtti pillanat (fotó: O.N. / Tények.sk) A dunaszerdahelyi DAC a Slovant fogadta a Fortuna Liga 11. fordulójának zárómérkőzésén, amely 1:1-es döntetlent hozott. A mérkőzésnek óriási tétje volt, a győztes csapat első helyen áll majd a Fortuna Ligában, ezenfelül két ősi. A DAC 1904 labdarúgóklub 2020. október 25-én visszahozza a rajongókat a MOL Arénába a DAC-Slovan mérkőzés tiszteletére, méghozzá egyedülálló módon: díjmentes COVID-19- antigénteszttel. - olvasható a DAC honlapján, ahol arra is felhívják a figyelmet, hogy csak negatív teszteredmény után léphetnek be a drukkerek a stadionba

FC DAC 1904 - YouTube

Nélküled a DAC-Slovan rangadó előtt (2018

1. DAC-Slovan: Kmotrík elárulta, hogy néhány játékosuk lázasan lépett pályára a DAC ellen Sokakat felháborított ifjabb Ivan Kmotrík viselkedése a DAC elleni bajnokin. október 25., 19:44. DAC-Slovan - Storck: Megmutatkozott, hogy a bajnokság két legerősebb csapata találkozot
  2. Super Liga Meccsösszefoglaló DAC v Slovan Bratislava 2019. február 16., az összes esemény és gól. Szólj hozzá kommentben
  3. denképpen győznie kell a bajnoki remények életben tartásához
  4. t az őt leszlovákozó Kalmár Zsoltot, aki még kapott egy lehetőséget a magyarázkodásra. Emlékezetes nyilatkozattal okozott botrányt Kalmár Zsolt a Dunaszerdahely-Slovan Bratislava bajnoki mérkőzés után a szlovák bajnokság legutóbbi fordulójában

DAC-Slovan: Néhány száz belépő még gazdára vár, Kalmárék a

Újabb komoly átigazolás jöhet létre a Fortuna ligában, ugyanis a pozsonyi Slovan a Trencsén felvidéki hátvédjével erősíthet. Két év után távozhat Trencsénből a palásti származású Križan Richárd, aki jelenlegi szlovák bajnok Slovan csapatához igazolhat DAC Dunajská Streda 16 3 Filip Balaj: Zlaté Moravce 14 Rafael Ratão: Slovan Bratislava 5 Kalmár Zsolt: DAC Dunajská Streda 13 6 Hamza Čataković: Trenčín 12 7 Marko Divković: DAC Dunajská Streda 11 Martin Regáli: Ružomberok 9 Holman Dávid: Slovan Bratislava 10 10 Vahan Bichakhchyan: Žilina 9 David Strelec: Slovan Bratislava. DAC supporters are called YBS (Yellow Blue Supporters), biggest rivals are Slovan Bratislava and Spartak Trnava.DAC supporters maintain friendly relations with fans of the Hungarian Ferencváros Budapest. The YBS usually display a banner stating Dunaszerdahely, the Hungarian name of Dunajská Streda, in the home end and chant in Hungarian, including the Hungarian anthem Himnusz or the. Fantasztikus győzelemmel avatta fel a DAC csapata a vadonatúj stadionját. Igazi népünnepély kerekedett a dugig tömött MOL Arénában, és a szurkolótábor talán még sosem énekelte ilyen ellenállhatatlanul a jól bejáratott dalt. Micsoda álom, micsoda mámor, mikor a csapatom a stadionban látom. Mert ez az érzés nekem az élet Gyere, és megmutatom, mi az, ami éltet Vasárnap délután kerül megrendezésre 53. alkalommal a rendkívül nagy érdeklődés övezte Slovan - DAC szlovák bajnoki rangadó...

FC DAC 1904 Dunajská Stred

Slovan won domestic title and Slovak cup in 2020/21. 02.06.2021 Highlights: ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín (2:1 Vérbeli rangadóval folytatódik a téli szünet után ma délután a szlovák bajnokság (Fortuna Liga), hiszen a felvidéki.. Slovan Bratislava - DAC. Esemény időpontja: 2021-05-09 18:00:00 Eredmény. Végeredmény: 0 - 1 Tippmix eredménye Fortuna liga je najvyššia futbalová súťaž na Slovensku. Pozrite si zápasy a highlighty na stránke huste.tv. Ponúkame najnovšie informácie, články, novinky, aktuálne výsledky a tabuľky Slovan - DAC 0:1 Győzelem Pozsonyban - videók Szerző: József Kolárik 2021.05.10. 154 Fantasztikus győzelmet aratott a DAC az ősi rivális Slovan otthonában, ezzel négy pontra csökkent a két csapat közti különbség

Fortuna Liga FC DAC 1904 - SK Slovan Bratislava mérkőzés 49 perc, 202 Mit szóltok a dac Slovan mecshez ?? Még 2008-ban ???? Figyelt kérdés. Kiváncsi lennék a ti véleményetekre hogy mit szóltok hozzá a botrányhoz a verekedéshez stb valaki amúgy részt vett a meccsen ?? 2020. máj. 31. 23:55. 1/6 anonim válasza Dunaszerdahely - Fantasztikus hangulatban rendezték meg a szlovák labdarúgó-élvonal, a Fortuna Liga 26. fordulójának rangadóját, a DAC-Slovan találkozót (1-0), amely a két gárda 50. csörtéje volt, de először csaptak össze a mégcsak félig felújított, de már átadott DAC-Arénában. 7139 néző volt ott a lelátókon ZOSTRIH: DAC Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava 2:2. Futbalisti DAC Dunajská Streda remizovali v nedeľnom šlágri v rámci 4. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy 2020/2021 v skupine o titul s ŠK Slovan Bratislava 2:2. Belasí tak majú šesť kôl pred koncom v tabuľke 13-bodový náskok práve pred DAC a teoreticky môžu.

Kmotrík spoznal trest

ŠK Slovan Bratislava - FC DAC 1904 Dunajská Streda. Šport.sk. 9.5.2021 17:40 | ŠK Slovan Bratislava môže v šlágri 8. kola nadstavbovej časti futbalovej Fortuna ligy proti Dunajskej Strede zaklincovať ďalší majstrovský titul. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu na ŠPORT.sk Vzájomné zápasy dnešných dvoch súperov hovoria jasne v prospech bratislavčanov. Zo 60 ligových duelov Slovan vyhral 36, 12-krát sa zrodila remíza a rovnako 12-krát zvíťazil DAC. Naposledy sa mužstvá vo Fortuna lige stretli 7. decembra minulého roku, Slovan vtedy zvíťazil 2:0. V Dunajskej Strede sa hralo 1. septembra, DAC. A DAC a kilencedik, a Slovan az ötödik a bajnokságban a forduló után. A Ligás Klubok Uniójának vezérkara pénteken döntött úgy, hogy a Slovannal, majd a zsolnaiakkal és a kassaiakkal is üres lelátók előtt játszik a DAC. Azért büntették meg a csapatot, mivel nincs biztonsági kamerarendszer a stadionban A DAC-SLOVAN labdarúgó-mérkőzés első félidejének kb. a 17. percében a csuklyás kommandós egységek rohamot indítottak a mellettük szurkoló csallóközi és magyarországi drukkerekre. Az indíték eddig ismeretlen. Természetesen a szlovák hatóságok, a rendőrparancsnok és a belügyminiszter is a rendőrséget védi és a. A szlovákiai közegészségügyi hivatal közreműködésével sikerült elérnie a DAC-nak azt, hogy a szurkolók a helyszínen is megtekinthetik a Slovan elleni rangadót

DAC-Slovan: Jegyinfó » FC DAC 1904 Dunajská Stred

A szlovák bajnokságban játszó, de amúgy főleg magyar érdekeltségű DAC focicsapata nagyon szeretné, hogy lehessenek nézők a Slovan elleni örökrangadón, ezért hasonlót terveznek, mint amit a német Union Berlin is csinált szeptemberben: annak érdekében, hogy lehessenek emberek a lelátón, állják a szurkolóik koronavírustesztjét Még több DAC-Slovan Több. Sport. Remek előjel a magyar-szlovák előtt: ötöt vágott a Dunaszerdahely a Slovannak! Már hosszú évek óta a Dunaszerdahely-Slovan Bratislava a szlovák bajnokság leginkább várt, legparázsabb rangadója. A Slovan épp... PestiSrácok.hu 2019-09-01 Talán senkinek sem kell bemutatni, mit is jelent a DAC és a Slovan rangadója, mégis kezdjük egy kis gyorstalpalóval. A Dunaszerdahelyi AC 1904-ben alakult, a mai Szlovákia egyik legpatinásabb együttese. A csapat az 1980-as években szerepelt először a csehszlovák első osztályban, ahol komoly sikereket értek el, a harmadik és a negyedik helyen is végeztek, 1987-ben [ A DAC immár kilenc forduló óta nem talált legyőzőre, míg a Slovan hét forduló óta veretlen. A DAC legutóbb épp a pozsonyiaktól kapott ki: november 6-án 0:1-re a Disznólegelőn. Az volt a székelyudvarhelyi származású László Csaba vezetőedző harmadik mérkőzése a dunaszerdahelyiek kispadján, onnantól kezdve 4-5-0 a.

Dac-Slovan Brutál +1

Slovan: Bičík - Dobrotka, Valachovič, Hanek, Breznaník - Obžera, Serrano, Černák, Slovák (70. Angelovič) - Halenár (85. Botelho Gaúcho), Masaryk (82. Ľ. Meszároš) Chaos na ihrisku a kolaps fanúšika, ktorého museli oživovať. Výtržnosti počas zápasu DAC Dunajská Streda - Slovan Bratislav Eltiltották a Slovan-DAC meccs bíróját, mert állítólag igazságtalanul fújt a dunaszerdahelyi csapat javára. A tavaszi idényben ez már a második eset, hogy a bizottság szerint a bíró helytelenül járt el a DAC ellenfelével A szlovák bajnokság 19. fordulójában DAC - Slovan Bratislava rangadót rendeztek Dunaszerdahelyen, ami egyben a MOL Aréna hivatalos stadionavatója is volt. Mérkőzés: 2019.02.16 16:00. Utazá Slovan-DAC 1:0. Ám a DAC eddigi játékmoráljával ellentétben most nem tört meg. Az ellenfél első hibáját Pačinda kihasználta, és a 62. percben egy hosszú szöktetésből megszerezte a labdát, amelyet a hosszú sarokba vágott a kapus mellett. Kiegyenlített a DAC! Slovan-DAC 1:1

A végjátékban mentett pontot a DAC a Slovan ellen, már

Rangadót nyert a három magyarral (Vida Kristopher, Vida Máté, Kalmár Zsolt) felálló dunaszerdahelyi DAC a szlovák élvonalbeli focibajnokságban. A Holman Dávidot és Guzmics Richárdot foglalkoztató Slovan Bratislavát verte 1-0-ra. Most Vida Kristopher válaszolt a kérdéseinkre A DAC tájékoztatása szerint az összes jegy elkelt a hazai szektorokba a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában esedékes Pozsonyi Slovan elleni rangadóra. Mint azt a dunaszerdahelyiek hivatalos honlapján olvasható, már az első napon elkelt az összes online értékesítésre szánt belépő DAC: A DAC remek, sok helyzetet hozó mérkőzésen 1-1-es döntetlenre végzett a címvédő Slovan Bratislavával, és őrzi előnyét a szlovák bajnokság élén Sok ezer torokból zengett a Nélküled a DAC-Slovan mérkőzésen Südwind 2019, Oroszka - II. világháborús hadi-bemutató Szávay István: Megfosztották szlovák.

Nélküled a DAC-Slovan (5:2) rangadó előtt 2019

DAC vs Slovan Bratislava's head to head record shows that of the 25 meetings they've had, DAC has won 6 times and Slovan Bratislava has won 13 times. 6 fixtures between DAC and Slovan Bratislava has ended in a draw. 72% Over 1.5. 18 / 25 matches. 44% Over 2.5 A nézők miatt átrakták a DAC-Slovan rangadót Milány Kincső dac-slovan , enyhítés , foci , futball , korlátozás , meccs , mérkőzés , nézőtér , rangadó , sport , Szlovákia A derbire több mint 6000 néző látogathat ki DAC-Slovan 2008. november 12. szerda. Vélemény. A nacionalista kártya kijátszása. Gyurcsány Ferencnek nagy tehetsége van abban, hogy másról beszéljen, mint amiről kérdeznék, sikerrel igyekszik a közbeszédet tematizálni. Nagyívű kommunikációs terve, az óriásplakátokkal kezdett MSZP-s kampány ugyan el sem juthatott a jól. Fantasztikus hangulatban, 1:1-es döntetlen született a DAC - Slovan rangadón. Priskin Tamás vezető góljára Kwin fejessel válaszolt. Már a kezdő sípszó előtt jóformán megtelt a DAC stadion, a nézők a lépcsőkön próbáltak maguknak helyett találni. Aktívan kezdett a DAC, de az első lövés Mészáros nevéhez fűződik, a 4. percben a kapu mellé lőtt. Az első..

Dac-Slovan Tachomete

Sok ezren énekelték a hétvégén rendezett Dunaszerdahelyi AC - Slovan Bratislava szlovák futballbajnoki rangadón az Ismerős Arcok Nélküled című számát. Telt ház volt a rangadón, 5200 néző látta az utolsó DAC-Slovan összecsapást öreg dunaszerdahelyi stadionban, a drukkerek emlékezetes hangulatot teremtettek Elhangzott 2018. május 12-én, a DAC-Slovan (0:1) bajnoki mérkőzés előtt. Megunhatatlan! A hétvégi DAC-Slovan rangadó előtt a 11 éves dunaszerdahelyi Nagy Gréta és tízezer DAC-drukker énekelte közösen a klubhimnuszt. A rekordokat döntögető videónk újabb verziója, légi felvételekkel. #hajráDAC #Nélküle DAC: Bár szombaton még kétségesnek tűnt, megrendezik a Dunaszerdahely-Slovan Bratislava rangadót a Fortuna Ligában - minderről a sportolunk.sk számolt be a pozsonyi együttes hivatalos honlapján megjelent közlemény alapján Sok ezer torokból zengett a Nélküled a DAC-Slovan mérkőzésen Südwind 2019, Oroszka - II. világháborús hadi-bemutató Szávay István - Képviselői fogadóirodát nyitott Dunaszerdahelyen a Jobbik Szávay István: Megfosztották szlovák állampolgárságától a Jobbik felvidéki szervezőjét (2018.11.19) Szávay István.

DAC-Slovan: 500 szurkoló helyett félház lehet a rangadón

Dac slovan 2019 jegyek festival Három nappal a Slovan elleni derbit követően újabb slágermérkőzésnek ad otthont a MOL Aréna. A második és harmadik helyezett gárdák ezüstrangadóján 2020. július 4-én, szombaton 18:00 órától a Zsolnát fogadjuk Olvasási mód: Normál Éjjeli mód. Betűméret Keserű vereséget szenvedett a DAC szombaton a Slovan elleni stadionavatón a szlovák bajnokságban. Bár a pályán látottak nem hagynak mély nyomot a szurkolók emlékezetében, a lelátón azonban történtek olyan dolgok, amelyeket még napokig emlegetni fognak - írja Égő DAC-sál, segg- és pöcsmutogatás Slovan-módra című sikkében a parameter.sk

Dac-Slovan Paraméte

DAC-Slovan 1:0. Hegedüs Róbert képriportja Szöveg: Morvai Katalin 2019. április 28. vasárnap. 16:28 Frissítve: 2019. április 28. 18:45. Megosztás. Érzelmektől túlfűtött labdarúgó meccsen az FC DAC elvette a már bajnok Slovan veretlenségét a szlovákok 58. rangadóján, a Dunaszerdahelyen vívott El Clásicón.. A DAC eddig 29 meccset játszott a Slovan vendégeként, 2️⃣ alkalommal tudott nyerni. A második és eddig utolsó győzelmünket a 2014/15-ös szezon harmadik tavaszi fordulójában könyveltük el, Peter Štepanovský 3. percben szerzett találatával Veszélyben a DAC-Slovan rangadó, a Slovan több játékosának pozitív lett a koronavírus-tesztje! Klikk Out 2020.10.24. Karanténba vonultak a csapat tagjai