Home

Koronavírus friss hírek percről percre

Hírek Ma - Friss hírek percről percre A Hírek Ma szuperokos hírolvasó, mely mesterséges intelligenciával működő robotok és titkos algoritmusok segítségével rangsorolja a legfontosabb híreket (ezeket nevezzük Trending híreknek ), de az oldalon témák és kiadók szerint is gyorsan áttekintheted a napi történéseket Belföldi és külföldi hírek. Közélet, üzlet, sport, kultúra, tudomány, technika, szórakozás, sztárvilág. FRISS HÍREK, KÉPEK, VIDEÓK - Gyorsan és tömören FRISS HÍREK ÉRKEZTEK!!! belföld, külföld, politika, gazdaság, életmód, utazás, divat, otthon, tech, mobil, hirkereso, hírkereső, hír24, hírek percről percre, híradó Hírstart We FRISS HÍREK ÉRKEZTEK!!! belföld, külföld, politika, gazdaság, életmód, utazás, divat, otthon, tech, mobil, hirkereso, hírkereső, hír24, hírek percről percre, híradó TELEPÍTÉS Hírstart - hírek és időjárá Itt vannak a legfrissebb hírek a koronavírus-járványról - az Operatív Törzs tájékoztatója percről percre

Hírek Ma - Friss hírek percről percr

Koronavírus: a járvány tovább terjed a világban is ; 10 ismert ember, aki nem tagadja, hogy küzd a depresszióval ; Gigahitel Mészáros Lőrinc érdekeltségének ; Melyik magyar városban járunk, felismered kép alapján? Kvízezz. Miért romlik meg tárolás közben a vöröshagyma? Eláruljuk Koronavírus: pénzt ad az EU a koronavírus-variánsok kutatására. Hírek a koronavírusról percről percre A legfrissebb hírek itthonról és a nagyvilágból, egy helyen, könnyen áttekinthetően Ausztria vasárnaptól enyhített a koronavírus-járvány miatt korábban elrendelt beutazási korlátozásokon a Nagy-Britanniából, Oroszországból, a Dél-Afrikai Köztársaságból, Indiából, Nepálból, Botswanából é 22:28 Védettségi kell a gólyáknak is - a nap legfontosabb hírei Egy újabb halálos áldozata van a koronavírus-járványnak, 123 embernél igazolták a kórokozót. Az Európai Bizottság úgy döntött, hogy elfogadja Észak-Macedónia, Törökország és Ukrajna oltási igazolványait

Hírek a koronavírusról percről percre. See more of Portfolio on Facebook. Log I A betegség terjedéséről minden hírt megtalál percről percre tudósításunkban. Tovább nőtt a koronavírussal fertőzöttek száma Olaszországban, már Palermoból és Firenzéből is jelentettek eseteket A koronavírus legfontosabb hírei április 26-án - Kiderült, mi lehet az új magyar járványstratégia. Olaszországban hivatalosan is bejelentették a lazítás tervét A koronavírus elleni védekezés új szakaszát jelentette be Orbán Viktor szerda este Facebook-oldalán. Budapesten és környékén marad a kijárási korlátozás, vidéken azonban új védelmi intézkedéseket vezetnek be. Május 4-től az üzletek időkorlátozás nélkül kinyithatnak Kövesse itt járványról szóló híreket percről percre! A hivatalos adatok szerint 167-re emelkedett Magyarországon a koronavírussal igazoltan fertőzöttek száma. Egy idős férfi haláláról is tájékoztatott a Nemzeti Népegészségügyi Központ

24.hu - Friss hírek - hiteles tartalo

FRISS MAI HÍREK! - az összes mai hír időrendben >> Hírstar

Friss hírek. 10:00. Durva: Alig egy hónapos babával utazott Mihalik Enikő. 09:30. Villám tarolta le a nevelőszülők házát - 5 gyermekkel lettek földönfutók. 09:25. Most derült ki: Gáspár Zsolti valójában nem is házas. 09:15. Tóth Andi gonoszt alakít a Mintaapákban. 09:0 Koronavírus hírek: az operatív törzs bejelentései június 4-én / Illusztráció: Northfoto/Blikk Az operatív törzs pénteken is megtartotta online sajtótájékoztatóját. Koronavírus - Legfrisseb

Friss hírek, naprakész elemzések, összefoglalók a legfontosabb gazdasági, pénzügyi történésekről. Nagyító alatt az életünket érintő legfontosabb gazdasági adatok, mutatók, trende További friss hírek. Az olimpiák történetében másodszor történt meg: nem kínaiak nyerték a férfi szinkrontoronyugrást. Kijöttek a friss szennyvízadatok - ebben a két városban emelkedett a koronavírus szintje. Curtis testvérének gyilkossági ügye: így buktak le Katzenbach gyilkosai Friss hírek / 2021.08.21 További cikkek betöltése. Előző nap Következő nap [email protected] Hirdetési információk; Adatvédelmi tájékoztató. Percről percre a Parlamentből. Z. Kárpát Dániel, a Jobbik alelnöke felszólalásában szorgalmazta, hogy az alapvető élelmiszerek és a gyermekneveléshez szükséges cikkek áfáját 5 százalékra csökkentse a kormány. A nemzeti párt politikusa bírálta a kormányzatot azért, mert úgy formálják a statisztikákat, azok nem a.

Friss hírek / 2020.11.03 22 00. Világ hvg.hu Trump bejelentette a győzelmét, pedig a végeredményre talán még napokat kell várni - percről percre Autóban adhatják le a szavazatukat a koronavírus-fertőzöttek Missouriba Mindannyian székelyek vagyunk! - percről percre a tüntetésről Megosztás Novák Előd, a Jobbik alelnöke szerint hazaárulás, hogy az MSZP egy nappal a marosvásárhelyi székely autonómiatüntetés előtt vendégül látja Victor Pontát, úgy véli, ez aláássa a székelyek önrendelkezési törekvéseit Kiemelt. Gulyás Gergely: a negyedik hullám Magyarországra is megérkezik. 2021. augusztus 21. - 19:14. A koronavírus negyedik hulláma Nyugat-Európában megindult, és Magyarországra is meg fog érkezni, azonban alapvetően el fog térni a védettek magas száma miatt az első háromtól, így annak kezelése is más lesz - mondta a Miniszterelnökséget vezető miniszter szombaton, a.

Itt vannak a legfrissebb hírek a koronavírus-járványról

A következő ütemben pedig már az ágyak 60 százalékát kell majd szabaddá tenni.2020.04.17 07:18Percről percre: a legfontosabb hírek a koronavírus-járványról április 17-énNe maradj le a legfontosabb eseményekről, a Pénzcentrum percről percre közvetít a koronavírus-járvány elleni harc aktuális állásáról, és az. Percről percre: a legfontosabb hírek a koronavírus-járványról április 27-én. Ne maradj le a legfontosabb eseményekről, a Pénzcentrum percről percre közvetít a koronavírus-járvány elleni harc aktuális állásáról, és az egészségügyi válság gazdasági hatásairól.2020.04.27 21:03Újraindult a gyártás a Volkswagennél.

A koronavírus friss szerdai hírei egész nap - percről percre Infostart 2020. március 18. 10:33 Nincs már vírusmentes európai ország, Franciaország kétvállon, Prága bevásárolt, hír a társasházakról és a 2020-as költségvetésről Kecskeméti és környéki friss hírek. Hírek percről percre; Hírek percről percre. Elhunyt egy beteg, így az elhunytak száma 30 046 fő - adta hírül ma reggel a koronavírus. 2021.08.19. 10:27. koronavírus járvány, fertőzöttek, oltás, vakcina, elhunyt beteg. Hírek

A legfrissebb hírek itthonról és külföldről, gazdasági hírek, bulvár hírek, a napi legfontosabb történések. Hírek percről percre. Friss hírek - Figyel átigazolások percről percre: cikkek ebben a sporttémában. Szerdai sportműsor: már a BL főtáblájáért játszik az FTC. A Ferencváros szerdán immár a Bajnokok Ligája főtáblájáért lép pályára Svájcban a Young Boys ellen Koronavírus Hírek Percről Percre : Percről percre: a legfontosabb hírek a koronavírus. Trump felajánlotta segítségét kínának a koronavírus ellen. Több ország is elkezdi beoltani az embereket a koronavírus elleni vakcinával. Akár össze is omolhat a szerb egészségügyi rendszer archive.today. webpage capture. Saved fro

Hírkereső - A hírek itt kezdődnek

Szombati híreink a koronavírusról percről percre: Ver mais da Página Portfolio no Faceboo Friss hírek egész nap az Infostarton. Minden friss hír a koronavírusról - percről percre pénteken is. Infostart 2020. március 20. 09:38. Kitett olasz edző, friss járványszámok, bezáró szállodák, kórházhajó, lázasan dolgozó tudósok. Friss hírek egész nap az Infostarton Tények24 - friss hírek percről percre. 3094 ember kedveli · 1 ember beszél erről. Tények24: http://www.tenyek24.t A legfontosabb hírek a koronavírusról pénteken. Kapcsolódók. új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez Megjelent a közlönyben a rendelet az oktatási szünetről - percről percre a koronavírusról. Közben világszerte arról jönnek a hírek, hogy mindenki bezárkózik. Radar360: A hatalom kritikusait figyelték meg kémprogrammal. Félelemben élni nem jó, mondja Merkel

Hírek Ma – Nyilatkozott Kenderesi Tamás a szexuális

LAPSZEMLE.hu - Mindig friss hírek percről-percre. Újra emelkedik az új megbetegedések száma Ausztriában. Az osztrák egészségügyi hatóságok egy hónap után először kedden regisztráltak újra 200 fölötti új koronavírusos megbetegedést. Profitline.hu. A legfontosabb tévés elismerésre, Emmy-díjra jelölték Rév Marcell. Koronavírus Romániában: mutatjuk a legfontosabb információkat (percről percre) Maszol-összeállítás 2020. március 9., hétfő, 21:13 Április 16-tól újabb 30 napra meghosszabbította a koronavírus terjedése miatt március 16-án bevezett szükségállapotot az államfő koronavÍrus percrŐl percre 2020. március 10. - 16:51 Folyamatosan frissülő hírfolyamunk a koronavírushoz kapcsolódó egyetemi hírekről, tájékoztatásokról és felhívásokról. 2021. június 18 sztarold.hu/SPORT : Olvasd a legújabb sport híreket percről percre a sztarold.hu/sport oldalon. Ha tetszik egy hír, akkor sztárold, így a hír feljebb kerül a.. Ezt a folyamatot képes megakadályozni a szer, a nagyobb mennyiségben megmaradó cGMP pedig lehetővé teszi, hogy vér áramoljon a péniszbe. A Viagra átlagosan 27 perc alatt fejti ki a hatását, kutatók ugyanakkor hangsúlyozzák, hogy ez nem mindenkire igaz. A reakcióidő nagy mértékben függ az egyéni adottságoktól

Hírek Ma – Visszatér a forróság, 38 fok is lehetHírek Ma – „Valószínű, letöltendőt kapok” – megszólalt a

percről percre - Portfolio

Ver más de Tények24 - friss hírek percről percre en Facebook. Entrar. Növekedik a koronavírussal fertőzöttek száma Szerbiában. Kijárási tilalmat rendeltek el este 8 és hajnali 5 óra között, a 65 évnél idősebbek nappal sem léphe.. Download FRISS HÍREK PERCRŐL PERCRE apk 1.2 for Android. News from minute to minute 500 domestic source 5000+ daily news in one place Friss hírek. Friss hírek: gazdasági, bulvár, sport, autós, belföldi, és lemezjátszó tű külföldi hírek. A legfrisamsung táblagépek olcsón berekfürdő apartman ssebb hírek pepesti hírlap rcről-percre, hírkevadvizi evezés ausztriában rpapír kétszázas értéke eső, top allee cinema city hírek. Koronavírus Tények24 - friss hírek percről percre. 3,109 पसंद · 2 इस बारे में बात कर रहे हैं. Tények24: http://www.tenyek24.t

Tények24 - friss hírek percről percre. 2014. június 4. ·. A héten nyereményjátékot indítunk útjára, ezért érdemes lesz aktívnak lenned. Azon felhasználónk, aki a legtöbb álláshirdetést nézi meg ebben a hónapban a FaceJoob-on, valamint 20 ismerőse beregisztrál a rendszerünkbe, kap tőlünk egy 50.000 Ft-os vásárlási. Arag wax yaale kale oo kusaabsan boga Tények24 - friss hírek percről percre. Gal. Miyaad hilmaamtay cinwankaada? Ama. Furo Akoon Cusub. Hada ma ahan. Bulsho Arag Dhammaan. 3,096 qof ayaa waxaan ka heelay. 3,103 people follow this Rejtélyes koronavírus-fertőzés után kutatnak Ausztráliában - A koronavírusról szóló hírek a nagyvilágból percről percre az Indexen! További részletek >> Már több mint 148 millió fertőzött van a világon - A koronavírusról szóló hírek a nagyvilágból percről percre az Indexen Tények24 - friss hírek percről percre. 3.097 Me gusta · 1 personas están hablando de esto. Tények24: http://www.tenyek24.t Már oltják a medvéket, pumákat és a görényeket - A koronavírusról szóló legfontosabb küldi hírek - szombaton is percről percre az Indexen! További részletek >> Kim Dzsong Un tisztogatásba kezdett a koronavírus elleni védekezésben elkövetett hibákért - A koronavírusról szóló legfontosabb nemzetközi hírek.

Hírek Ma – Meghalt egy 23 éves magyar teherautósofőr

ORIGO 24 hírek Origo

1. Percről percre: A koronavírusról szóló külföldi hírek - percről percre az Indexen! 2021-08-09 07:28 | Index | koronavírus , vírus , megbetegedések , vakcinák , külföld Őszre várja a járványhelyzet romlását Rusvai Mikló
  2. t itt, vagy hogy épp rátaláljon arra a helyre, ahova a közeli vagy távoli jövőben szívesen elköltözne. A külföldi hírek percről percre frissülnek, akárcsak a hazaiak
  3. Friss hírek. Friss hírek: gazdasági, bulvár, sport, autós, belföldi, és külföldi hírek. A legfrissebb hírek percről-percre, hírkereső, top hírek. 5:48 Válassz a 3 kártya közül és kiderül: anyagi veszteség ér? - napi jóslás (Promotions) Vajon mit tartogat számodra a mai nap
  4. Hírek percről percre: nem csillapszik a járvány Somogyban . Sonline Az elmúlt napon tovább nőtt a somogyi koronavírusos betegek száma. A Nemzeti Népegészségügyi Központ friss adatai szerint az igazoltan új típusú koronavírussal fertőzöttek száma hétfőre elérte a 7650-et
  5. Friss hírek. Friss hírek: gazdasági, bulvár, sport, autós, belföldi, és külföldi hírek. A legfrissebb hírek percről-percre, hírkereső, top hírek. 20:12 Nyári csillagragyogás (Autószektor) A Mercedes-Benz Hungária idén júliusban tartja NTE2021 elnevezésű, kéthetes kereskedelmi hálózati oktatási programját, melynek.

Feb 9, 2021 - This Pin was discovered by Esz Takacs. Discover (and save!) your own Pins on Pinteres Három új halott - koronavírus percről percre. 3678-ra emelkedett a nyilvántartott fertőzöttek száma péntekre. Minden járványhír egy helyen. (Forrás: hvg.hu) További friss hírek Koronavírus-hírek percről-percre. Dátum: 2020.03.12. 2020.03.12. FRISS HÍREINK. Az újságíró archívumából - fegyverkészítő művészek 2021.08.05. Hallgat a Nemzet Környezetvédője 2021.08.05. Mikroműanyagok után kutat a Dunában a német úszó professzor. Koronavírus térkép (élő) Európa és Magyarország: itt követhető nyomon percről-percre a koronavírus okozta fertőzés terjedése a világban. Folyamatosan frissül az egyik nagy amerikai egyetem adatbázisa, mely a koronavírus okozta megbetegedéseket gyűjti. A koronavírus térkép mindig az aktuális adatokat mutatja, mely kiegészül infografikákkal, és a legfontosabb. hírek_ percről_ percre_belföld_külföld_politika_egészség_sport_életmód_tudomány_ hirdroid.hu_a legfrissebb hírek egy helyen #hírek #hirek #friss hírek #hírdroid #tophírek #hírek 1perce. #legjobb híroldalak #tophírek egy helyen #topmagyarorszaghírek #hírek 5perce #3perce #sport #tudomány #időjárás #sporthíre

Percről percre - a koronavírus-járvány keddi hírei 2021. június 1. 2021. június 1. mazsi belföld , hírek , járvány , koronavírus , Magyarország , percről percre Ismét alacsony napi új magyar fertőzöttségi szám érkezett Percről percre - a koronavírus-járvány szombati hírei LEGFRISSEBB HÍREK . Külföld Napi Hírek 0-24 Nem kell a burka, tanulhatnak az afgán nők tálib ígéretek szerint . 5 másodperc ago Hír . Belföld Napi Hírek 0-24 A digitális vonaljeggyel is megpróbálkozik a BKK

Ausztria friss hírek - a Hírstart hírkeresőj

1. Hírfalo | Hírek percről percre. FRISS. 02:00. Fociháború! Hazai pályán estek egymásnak a politikusok az UEFA-büntetés miatt - A kormány a szövetséget, az ellenzék őket támadja (blikk.hu) 01:50. Az ügyész rács mögé küldené a büntetőfékezésért: túléli-e Berki Krisztiánék házassága az újabb csapást? (blikk.hu.
  2. dannyian az egészségünkért Friss hírek. Friss hírek: gazdasági, bulvár, sport, autós, belföldi, és külföldi hírek. A legfrissebb hírek percről-percre, hírkereső, top hírek. 6:06 Hogy télen se legyen rémálom a ruhaszárítás a lakásban
  3. Elhunyt egy beteg, így az elhunytak száma a járvány kezdete óta 30 038 fő. 83 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 14-en vannak lélegeztetőgépen. 2021. augusztus 13. 09:59 Koronavírus - 80 új fertőzött, nincs újabb elhunyt 2021. augusztus 11. 09:0
  4. Index - Külföld - Már 2019 karácsonyán Amerikában lehetett a koronavírus - A koronavírusról szóló legfontosabb hírek a nagyvilágból - csütörtökön is percről percre az Indexen! - Percről percre 9:11 - WEBBeteg Koronavírus - 113 új fertőzött, elhunyt 4 beteg 9:03 - inde
  5. iszterelnök. Elmondta, jelenleg
  6. 0-24 órában belföldi hírek halálos kór hirmagazin hirmagazin.eu Kína koronavírus közéleti hírek Magyarország nemezetközi események olvasd a Hirmagazint online percről - percre részlete
  7. Percről percre: a legfontosabb hírek a koronavírus-járványról április 8-án 2020. április 8. szerda 06:55; Ne maradj le a legfontosabb eseményekről, a Pénzcentrum percről percre közvetít a koronavírus-járvány elleni harc aktuális állásáról, és az egészségügyi válság gazdasági hatásairól. A kormány eddigi
Hírek Ma – Termálvízben, kisgatyában lophatta szét a

Percről percre - a koronavírus-járvány keddi hírei. Bővíthetik a Szputnyik V alkalmazási területét. Íme a főbb járványhírek kedden, percről percre. (A nyitóképen: Katonák nézik, amint férfiak fekvőtámaszokat csinálnak a Bali szigetén fekvő Denpasarban 2021. május 31-én. Ha a hírek igazak, akkor ez teljesen. Koronavírus: folytatódnak a mindennapos ételosztások Egerben - friss hírek Heol Az új koronavírus terjedésesének megelőzése érdekében újabb és újabb döntéseket, intézkedéseket hoznak Heves megyében is Percről percre - A legfrissebb hírek a koronavírus-járványról. 2020-03-22 09:38. Jelentős felfedezés segítheti a koronavírus-fertőzöttek túlélését. 131-re nőtt a magyarországi fertőzöttek száma. Leáll minden, nem létfontosságú termelési tevékenység Olaszországban koronavÍrus percrŐl percre 2020. március 10. - 16:51 Folyamatosan frissülő hírfolyamunk a koronavírushoz kapcsolódó egyetemi hírekről, tájékoztatásokról és felhívásokról Friss hírek. Tulajdonjog, birtoklás, építmény, föld, épület - ingatlannal kapcsolatos fogalmak az áfában Beismerte a lezárások atyja, hogy óriásit tévedett - A koronavírusról szóló külföldi hírek - percről percre az Indexen! Beismerte a lezárások atyja, hogy óriásit tévedett - A koronavírusról szóló.

Hírek Ma – Németh Szilárd pisztollyal és gépkarabéllyal

Koronavírus: már nem az idősek körében pusztít | Hírek, friss Napi, aktuális, hírkeres Rekordra ugrott a koronavírus miatt elhunytak száma Magyarországon és közel 300-zal nőtt a kórházban kezelte Izrael attól tart, hogy a koronavírussal fertőzött dél-koreaiak egy másik csoportja is Izraelben járt. Egészségügyi Minisztérium: Azok, akik Tajvanról, Olaszországból és Ausztráliából tértek vissza, ki kell vizsgáltatni magukat Körülbelül 200 diáknak és tanárnak kellett házi karanténba mennie, miután koronavírussal fertőzött koreai turisták közelében. A legfrissebb hírek percről-percre, hírkereső, top hírek. 2:12 Koronavírus: Hollandia öt hétre bezár (Startlap) Bezárnak az iskolák, az üzletek, a múzeumok, a könyvesboltok, a sportcentrumok Hollandiában, a keddtől érvényes, kijárási tilalommal járó rendkívüli intézkedések legalább öt hétig maradnak érvényben.

Hírek Ma – Rogán Antal hullámvasutat avatott Zalaszabarban

Friss hírek: gazdasági, bulvár, sport, autós, belföldi, és külföldi hírek. A legfrissebb hírek percről-percre, hírkereső, top hírek kék hírek . Összeverekedett egy nő és egy férfi Battonyán. Videóval / 1 napja Riadalmat okozott a szarvasi zavart nő, mentőt hívtak hozzá Friss adatok / 14 órája Koronavírus: meghalt egy 28 éves magyar fertőzött | Hírek, friss Napi, aktuális, hírkeres Innen-Onnan.hu - Friss hírek innen-onnan. » Top hírek » Percről-percre » Címlap » Belföld, politika » Nagyvilág » Gazdaság » Tech & Info » Tudomány » Bulvár » Életmód » Kultúra » Filmek » Sport » Autó-motor » Galériák. nso BOX. A Biden-kormány leállította a közel-keleti gazdasági programok támogatását

Index - Külföld - Az ausztrál hatóságok egy rejtélyes fertőzés forrása után kutatnak - A koronavírusról szóló hírek a nagyvilágból percről percre az Indexen! - Percről percre. Rejtélyes koronavírus-fertőzés után kutatnak Ausztráliában. 2021. 05. 06. 06:18 - inde Rejtélyes koronavírus-fertőzés után kutatnak Ausztráliában - A koronavírusról szóló hírek a nagyvilágból percről percre az Indexen! További részletek >> Közel a 20 millióhoz a fertőzöttek száma Indiában - A koronavírusról szóló hírek az Indexen percről percre

Hírek Ma – Megöltek egy nőt OroszlánybanHírek Ma – Rogán Cecília és Sarka Kata felvásárolta Kasza

Hírek percről percre; Egyre többen jégkorongoznak a Kecskeméti Sportiskolában . Három évvel a magalakulása után már öt korosztályban közel száz fiatal jégkorongozik a Kecskeméti Sportiskola jégkorong szakosztályában. A kecskeméti jégkorong történetének első bajnoki címét az elmúlt bajnoki szezonban már meg is. Jól szerepeltek a magyar diákok az online Mengyelejev-diákolimpián. Fontana a pekingi olimpiáig a magyar rövidpályás gyorskorcsolyázókkal készül. Szécsi: Egerben építenék a magyar vízilabda egyik nagy bástyáját. Osztrák jégkorongliga - Bartalis és Hári is a Fehérvárban folytatja. Négy évvel elhalasztották a 2022-re. Újabb három ritka lehetséges mellékhatás, egy bőrallergia-fajta, az erythema multiforme, a vesék mirigyállományában lévő hajszálér-gomolyagok gyulladása, az elég riasztó tünetekkel, deréktáji fájdalommal és vérvizeléssel járó glomerulonephritis, illetve nefrózis-szindróma, vagyis veseeredetű tünetegyüttes miatt is vizsgálja az Európai Gyógyszerügynökség. Friss adatokat közölt a Nemzeti Népegészségügyi Központ. Kaposváron és Tatabányán emelkedett a koronavírus koncentrációja a szennyvízben - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) hétfőn a honlapján. A legtöbb településen még alacsony kategóriába esik a kimutatható vírusmennyiség - tették hozzá Rendkívüli közgyűlést tart ma az egri képviselő-testület. Összesen három napirendi pontot tárgyalnak majd. A legfontosabb történésekről folyamatosan tájékoztatjuk olvasóinkat. Cikkünk frissül! 16:58 Tárgyalják Pápai Ákos előterjesztését. Külön cikkben folytatjuk. 16:56 Császár Zoltán szól hozzá, javasolja a fejlesztéseket az óvodások érdekében